***HEY YOU***
>Like this site?<
Help support this site!

or

(despo424)

Much Thanks!



Follow me on Twitter. Always a good idea for when I can't access this site.



















PREDICTIONS

I apologize for no little blurbs. I simply ran out of time :(

106
#1 John Hildebrandt (Williamstown) vs. #8 Gabe Baldosaro (Vineland)
#4 Hogan Horsey (Oakcrest) vs. #5 Cameron Morgan (Woodstown)
#3 Conor Collins (Southern) vs. #6 Brendan Callahan (Kingsway)
#2 D'Amani Almodovar (St Augustine) vs. #7 Max Elton (Hammonton)

PICKS
Despo: 1. Collins / 2. Hildebrandt / 3. Almodovar / 4. Horsey
Anonymous: Collins


113
#1 Ty Whalen (Clearview) vs. #8 Hunter Horsey (Oakcrest
#4 Chris Hoskin (Timber Creek) vs. #5 Sean Cowan (Absegami)
#3 Brady Conlin (Williamstown) vs. #6 Sean Dever (Egg Harbor)
#2 Josh Palmucci (Kingsway) vs. #7 Sal Palmeri (Holy Spirit)

PICKS
Despo: 1. Whalen / 2. Palmucci / 3. Conlin / 4. Hoskin
Anonymous: Whalen


120
#1 Jayson Scerbo (Southern) vs. #8 Hayden Horsey (Oakcrest
#4 Ethan Wilson (Washington) vs. #5 Joey Miranda (Kingsway)
#3 Jaden Hinton (Clayton) vs. #6 Divante Lopez (Timber Creek)
#2 Jon Prendergast (Highland) vs. #7 Michael Davidson (Williamstown)

PICKS
Despo: 1. Scerbo / 2. Prendergast / 3. Hinton / 4. Miranda
Anonymous: Scerbo

126
#1 McKenzie Bell (Kingsway) vs. #8 Aidan Dick (Clearview)
#4 Taylor Robinson (Williamstown) vs. #5 Matt Brielmeier (Southern)
#3 Wesley Tosto (Lower Cape May) vs. #6 Paul Labonne (Woodstown)
#2 David Flippen (Oakcrest) #10 Armando Keifner (Pitman)

PICKS
Despo: 1. Bell / 2. Flippen / 3. Brielmeier / 4. Robinson
Anonymous: Bell


132
#1 Matt Hoelke (Highland) vs. #9 Travis Brown (Pinelands)
#4 Charley Cossaboone (Ocean City) vs. #5 Justin Jaeger (Pennsville)
#3 Frank Gabriel (Oakcrest vs. #6 Brock Zurawski (St Augustine)
#2 Jake Gentile (Kingsway) vs. #10 Michael DiPianta (Barnegat)

PICKS
Despo: 1. Gentile / 2. Hoelke / 3. Gabriel / 4. Jaeger
Anonymous: Hoelke


138
#1 Eddie Hummel (Southern) vs. #8 Jacob Carr (Williamstown)
#4 Ryan Figueroa (Hammonton) vs. #5 Trey Mcleer (St Augustine)
#3 Finnegan McFadden (Kingsway) vs. #6 Ken Sherman (Holy Spirit)
#2 Hunter Gandy (Woodstown) vs. #7 Adam Aquilino (Highland)

PICKS
Despo: 1. Hummel / 2. Gandy / 3. McFadden / 4. McLeer
Anonymous: Hummel


145
#1 Dakota Morris (Kingsway) vs. #9 Jack Schiavo (Egg Harbor)
#4 Nick Flamma (Washington) vs. #5 Brett Buckingham (Highland)
#3 Kodi Petroski (Gateway) vs. #6 Cael Aretz (Buena)
#2 Tim Spatola (Delsea) vs. #7 Doyne Friebel (Pennsville)

PICKS
Despo: 1. Morris / 2. Aretz / 3. Spatola / 4. Flamma
Anonymous: Spatola


152
#1 Jurius Clark (Highland) vs. #9 Joey Garcia (Ocean City)
#4 Cody Scully (Clearview) vs. #5 Greg Croce (Gateway)
#3 David DiPietro (Kingsway) vs. #6 Gianni Danze (St Augustine)
#2 Jared Schoppe (Delsea) vs. #7 Cole Velardi (Southern)

PICKS
Despo: 1. Clark / 2. Velardi / 3. Schoppe / 4. Scully
Anonymous: Clark


160
#1 Robert Woodcock (Southern) vs. #8 Sean McDade (Pennsville)
#4 Alex Marshall (St Augustine) vs. #5 Asa Walton (Delsea)
#3 Braydon Castillo (Lower Cape May) vs. #6 Karl Guilian (Middle Twp)
#2 Gavin Stewart (Pinelands) vs. #10 Quinn McLaughlin (Absegami)

PICKS
Despo: 1. Woodcock / 2. Stewart / 3. Marshall / 4. Walton
Anonymous: Woodcock


170
#1 Jacob Rodriguez (Clayton) vs. #9 Alexi Giordano (St Joseph-Hammonton)
#4 Mike LaRosa (Washington) vs. #5 Sammy Drogo (Buena)
#3 Joseph Racobaldo (Williamstown) vs. #6 Naiem El (Highland)
#2 George Rhodes (Absegami) vs. #10 Dennis Virelli (St Augustine)

PICKS
Despo: 1. Rodriguez / 2. Racobaldo / 3. Rhodes / 4. Drogo
Anonymous: Racobaldo


182
#1 Noah Putney (Clayton) vs. #8 Isaac Ingram (Absegami)
#4 Nick Marshall (St Augustine) vs. #5 Ben LoParo (Southern)
#3 David Giulian (Middle Twp) vs. #6 Luke Maxwell (Buena)
#2 Kevin Pandorf (Kingsway) vs. #7 Connor Batten (Woodstown)

PICKS
Despo: 1. Marshall / 2. Pandorf / 3. Putney / 4. LoParo
Anonymous: Putney


195
#1 Mike Misita (St Augustine) vs. #9 Dalton Beals (Pennsville)
#4 Emeril Mitchell (Winslow) vs. #5 Mikal Taylor (Absegami)
#3 Thomas Sherlock (Williamstown) vs. #6 Stephen Jennings (Southern)
#2 Marcus Hebron (Lower Cape May) vs. #7 Tre Seamon (Highland)

PICKS
Despo: 1. Misita / 2. Jennings / 3. Hebron / 4. Mitchell
Anonymous: Misita


220
#1 Zane Coles (Pitman) vs. #9 Dave Dutra (Vineland)
#4 Jamason Taylor (Woodstown) vs. #5 Lloyd Kawei (Hammonton)
#3 Tony Thompson (Buena) vs. #6 Joshua Ortiz (Highland)
#2 Tom Goetz (Gateway) vs. #10 Sean Connelly (Lower Cape May)

PICKS
Despo: 1. Coles / 2. Goetz / 3. Thompson / 4. Taylor
Anonymous: Coles


285
#1 Griffin Jackstadt (Barnegat) vs. #8 Deonte Hall (Williamstown)
#4 Kurt Driscoll (Holy Spirit) vs. #12 Felix Figueroa (Penns Grove)
#3 Nick Sannino (Ocean City) vs. #11 Sylvester Van Morter (Kingsway)
#2 JT Cornelius (Southern) vs. #7 Jack Dunn (Washington)

PICKS
Despo: 1. Sannino / 2. Jackstadt / 3. Cornelius / 4. Driscoll
Anonymous: Jackstadt


 


















































































































































































































%